Zastosowanie produktów Z-Wave

Zastosowanie produktów Z-Wave

Okna dachowe Z-Wave podłączono do sieci 230V AC. Pilot z ergonomicznym dżojstikiem steruje oknami indywidualnie lub jednocześnie. Klawiatury naścienne oraz przyciski radiowe pełnią rolę kontrolerów dodatkowych. Detektory zamykają okna, gdy pada deszcz.

Moduł pogodowy przy współpracy z detektorami wiatru i dymu czuwa nad bezpieczeństwem budynku. Dodatki wewnętrzne i zewnętrzne podłączono do okien Z-Wave fabrycznie wyposażonych w instalację elektryczną. Rolety przypisano do pilota i klawiatury naściennej.

Zaawansowany kontroler z wyświetlaczem wyzwala sceny. Inny system, np. alarmowy zarządza oknami przy współpracy z modułem adaptacyjnym.

Zastosowanie produktów Z-WaveIstniejące w budynku rolety pionowe wyposażono w moduły roletowe 230V AC. Do sterowania wykorzystano pilot z ergonomicznym dżojstikiem. Bramę garażową wyposażono w moduł kontakt 230V AC. Do sterowania wykorzystano pilot bramowy. Obwód oświetleniowy wyposażono w sterownik Z-Wave pozwalający na kontrolowanie oświetlenia z poziomu pilotów Z-Wave.