Konkurs - osłony zewnętrzne FAKRO

 

Przed nami letni sezon, któremu towarzyszą częste uciążliwe upały.

Każdy Fachowiec FAKRO wie, że najlepszym sposobem na ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem pomieszczeń są osłony zewnętrzne FAKRO, które absorbują promieniowanie słoneczne już przed szybą i emitują ciepło na zewnątrz – nie dopuszczają do nagrzewania się wnętrza pomieszczenia.

 

Dla wszystkich Fachowców Fakro, którzy dzielnie walczą z upałem na poddaszu i nie tylko, przygotowaliśmy specjalny KONKURS, w którym podwajamy punkty za montowanie naszych niezawodnych akcesoriów zewnętrznych.

 

Akcja trwa od 15.05. do 30.06. 2023 r.

 

Produkty, biorące udział w konkursie to:

- markizy do okien pionowych VMZ: Z-wave, WiFi, Electro 230, Solar.

- markizy do okien dachowych AMZ: Z-wave, WiFi, Electro 230, Electro 24, Solar.

- markizy do dachów płaskich w wersji Z-wave, Solar.

- rolety zewnętrzne do okien dachowych ARZ: Z-wave, WiFi, Electro 230, Electro 24, Solar.

 

Każda instrukcja montażu powyższych produktów, wysłana w czasie trwania akcji konkursowej, będzie liczona podwójnie. Zebrane punkty można wymieniać na nagrody z katalogu Fachowca FAKRO 2023.

 

Co więcej, dla najlepszych Fachowców przygotowaliśmy NAGRODĘ SPECJALNĄ. Na trzech uczestników z największą liczbą instrukcji czekają karty upominkowe na stacje paliw Orlen – do zgarnięcia są  karty o wartości odpowiednio:

- za 1 miejsce – 500 PLN

- za 2 miejsce – 350 PLN

- za 3 miejsce – 150 PLN

 

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na grupie na Facebooku – Fachowcy FAKRO – w dniu 17.07 2023 r. Informacja o wygranej zostanie również przesłana na adresy mailowe laureatów.

 

Jeśli nie jesteś jeszcze uczestnikiem programu Fachowca FAKRO, koniecznie wraz z instrukcjami prześlij formularz zgłoszeniowy do programu.

 

Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie.

 

Pytania możecie kierować na adres mailowy: programfachowca@fakro.pl lub telefonicznie na numer: 18/ 444 0 342, 18/ 531 30 56.