Udostępnij

Firma FAKRO od wielu lat organizuje dla swoich kontrahentów konferencje szkoleniowe w specjalnie dedykowanym Centrum Szkoleń i Współpracy z Wykonawcami, które znajduje się w siedzibie firmy w Nowym Sączu. Doświadczony zespół szkoleniowców zajmuje się szkoleniami merytorycznymi i praktycznymi  z zakresu montażu okien dachowych, pionowych i bram.

Po pracowitym zimowym sezonie szkoleniowym, zaczynamy maj  kolejnym cyklem szkoleń skierowanym do  wykonawców, sprzedawców i architektów. Podczas tych spotkań uchylamy rąbka tajemnicy i pokazujemy jak wygląda FAKRO wewnątrz: prezentujemy szeroką ofertę produktową, prowadzimy pokazy montażu naszych produktów oraz warsztaty sprzedażowe. To właśnie wtedy nasi goście poznają nasz potencjał – zwiedzanie zakładu, 17 hal produkcyjnych, nowoczesny showroom czy własne Centrum Badań i Rozwoju, robi niebywałe wrażenie na odwiedzających – dzieli się informacjami kierownik Centrum Szkoleń i Współpracy z Wykonawcami Paweł Kołbon.

Konferencje szkoleniowe są połączone z pobytem w partnerskim hotelu Activa w Muszynie. W majowym okresie zostaje przygotowana specjalna oferta dla gości. To właśnie wtedy mogą zażyć górskich wycieczek połączonych ze zjazdami rowerowymi, które mają miejsce w Parku Rowerowym wokół Ślizgostrady w Muszynie. To 12 kilometrów tras z ponad 100 wirażami, zapewniającymi solidną dawkę adrenaliny. Przybyli goście próbują także swoich sił w  łucznictwie, jeździe na quadach czy w paintballu. W ramach szkoleń, oprócz pobytu w hotelu, firma FAKRO organizuje wycieczki krajoznawcze zaznajamiając uczestników szkoleń z lokalnymi atrakcjami, których na Sądecczyźnie nie brakuje. Podczas tych aktywności ładują akumulatory i zażywają świeżego powietrza, a jak wiadomo ma to niezwykłe znaczenie w codziennej pracy i funkcjonowaniu.

Taka forma spotkań jest bardzo owocna. Podczas nich poruszamy ważne tematy w codziennej pracy wykonawcy, sprzedawcy czy architekta. Jednocześnie wykonawcy i dystrybutorzy dzielą się z nami swoimi spostrzeżeniami i przemyśleniami, jest to ich spojrzenie prosto z branży. Dzięki tym bezcennym wskazówkom możemy wciąż udoskonalać nasze produkty. Te szkolenia cieszą się dużą popularnością - co roku w siedzibie firmy w Nowym Sączu odwiedza nas około 3500 osób. Równolegle ze szkoleniami w firmie, nasz zespół szkoleniowców prowadzi szkolenia dla dekarzy w terenie w całej Polsce, podczas których przekazujemy wiedzę dotyczącą montażu naszych produktów. Corocznie w tym rodzaju szkoleń bierze udział blisko 1000 osób – podsumowuje Paweł Kołbon.  

Wszystkich zainteresowanych wykonawców, sprzedawców i architektów zapraszamy do wzięcia udziału w naszych szkoleniach. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami handlowymi FAKRO odpowiedzialnymi za dany region Polski. Służą oni pomocą przy zapisach i udzielają szczegółowych informacji na temat konferencji. Mapę przedstawicieli można znaleźć pod adresem www.fakro.pl/dystrybucja/nasi-doradcy/stolarka-dachowa/ lub skontaktować się bezpośrednio z Centrum Szkoleń i Współpracy z Wykonawcami FAKRO telefonicznie (18) 444 0 404, e-mailowo: centrum-szkolen@fakro.pl