Udostępnij

Letni konkurs dla rodziców pod patronatem FAKRO dobiegł końca

Letni konkurs dla rodziców pod patronatem FAKRO dobiegł końcaNa popularnym portalu parentingowym Babyboom.pl zakończył się niedawno konkurs dla rodziców związany tematycznie z latem i ochroną dzieci przed słońcem. Sponsorem nagród była firma FAKRO.

FAKRO to producent wysokiej jakości okien dachowych i akcesoriów do okien, m.in. nowoczesnych osłon zewnętrznych – markiz. Ważnym elementem działań firmy jest m.in. edukacja w zakresie zagrożeń związanych z promieniowaniem słonecznym. Jest ono szczególnie niebezpiecznie dla osób starszych oraz dzieci, które dodatkowo nie są świadome zagrożenia. Dlatego należy uczulać rodziców na kwestie związane z ochroną maluchów przed słońcem. Nie każdy wie, że narażeni na jego działanie jesteśmy nie tylko na zewnątrz naszych domów, lecz także w ich wnętrzach. Trzeba zatem w sposób najbardziej naturalny chronić je zwłaszcza przed nadmiernym nagrzewaniem.

Firma FAKRO postanowiła w okresie letnim, podobnie jak w ubiegłym roku, zorganizować konkurs we współpracy z portalem parentingowym, który zaangażuje rodziców w zgłębienie wiedzy na temat kwestii związanych z bezpieczeństwa dzieci w domu podczas upalnego lata. Zadanie konkursowe miało charakter opisowy. Brzmiało następująco: jakie macie sposoby na ochronę dzieci przed ciepłem podczas zabawy w mieszkaniu w czasie, kiedy lepiej nie wychodzić na zewnątrz. Należało ponadto na podstawie artykułu poradnikowego wskazać, jaki pomysł na upalne dni ma firma FAKRO Zachętą do wzięcia udziału w zabawie były atrakcyjne nagrody: koce piknikowe i maskotki.

Konkurs „Jak chronić maluchy przed upałem?” został zorganizowany na portalu Babyboom.pl. Trwał od 7 do 20 lipca 2017 roku. Ogłoszenie wyników nastąpiło 27 lipca br.