Udostępnij

FAKRO z nową linią okien GREENVIEW na targach Budma

Targi Budma, jedno z najważniejszych wydarzeń w branży budowlanej, już za tydzień otworzą swoje drzwi dla zwiedzających. Firma FAKRO zaprezentuje nową linię okien dachowych GREENVIEW. Ta przełomowa premiera szczegółowo zostanie przedstawiona 2 lutego 2022 r. podczas konferencji „Okna dachowe GREENVIEW – nowy standard na nowe czasy”. To trzeba i warto zobaczyć.

Nowa linia okien dachowych GREENVIEW to nowy standard na nowe czasy. To spojrzenie na potrzeby obecnych i przyszłych pokoleń. Okna GREENVIEW to najwyższe standardy funkcjonalne i estetyczne z dostosowaną do zmieniającego się klimatu wysoką energooszczędnością oraz parametrami odporności, gwarantującymi bezpieczeństwo w obliczu gwałtownych zjawisk pogodowych. To okna zaprojektowane z myślą o ekologii i gotowe na wyzwania przyszłości. Wszystkie te wyróżniki sprawiły, że okno GREENVIEW otrzymało Złoty Medal Targów Budma 2022, będący uznaniem innowacyjności i wysokiej jakości materiałów, potwierdzone przez Jury złożone z wybitnych specjalistów z branży budowlanej.

„Pandemia spowolniła czas, postawiła przed branżą budowlaną bardzo duże wyzwanie. Musieliśmy zmierzyć się ze zmianą cen surowców, problemami z ich dostępnością oraz wydłużonymi terminami dostaw. Przede wszystkim jednak zmuszeni byliśmy przenieść relacje biznesowe do Internetu, a to stało się dużym utrudnieniem, ponieważ kontakty z naszymi klientami i partnerami są dla nas jednym z ważniejszych aspektów naszej działalności. Wykorzystaliśmy jednak ten czas w pełni. Powstało mnóstwo nowych pomysłów, pracowaliśmy nad nowym sklepem internetowym i przede wszystkim nad doskonaleniem naszej oferty. Dzięki temu na tegorocznych targach Budma pokażemy naszą nową linię okien dachowych GREENVIEW. Jesteśmy bardzo dumni z tej premiery.” – mówi Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu w FAKRO.

Do zobaczenia na targach. Odwiedź nas - hala 6, stoisko 38.

 

FAKRO z nową linią okien GREENVIEW na targach Budma

 

FAKRO z nową linią okien GREENVIEW na targach Budma