Udostępnij

Meksykańska fala! FAKRO na Targach EXPO CIHAC 2016 Mexico City

W dniach od 11 do 15 października br. FAKRO po raz pierwszy zaprezentowało swoje produkty podczas największej imprezy branży budowlanej w Meksyku – Targów EXPO CIHAC 2016 Mexico City.

Podobnie jak w ubiegłych latach targi zgromadziły tłumy wystawców i odwiedzających. Pośród ponad 550 firm z branży budowlanej nie zabrakło także stoiska FAKRO. Na powierzchni prawie 50 m2 zaprezentowano najnowsze rozwiązania i kluczowe produkty marki FAKRO.

Odwiedzający stoisko mogli dokładnie poznać zalety okien dachowych (FPP, FYP, PPP, PTP), okien kolankowych (BVP i BDR) oraz świetlików (FV i FVE). Duże zainteresowanie wzbudziły również okna do dachów płaskich DRF, DEC, FXC, DXW, które wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami termoizolacyjnymi oraz nowoczesnym wyglądem.
W pakiecie bogatej ekspozycji produktów marki znalazły się również: schody LWK, świetliki rurowe (SLT i SRH-L), a także dodatki: markizy AMZ i AMZ Solar oraz rolety wewnętrzne ARF. Prawdziwą furorę wręcz meksykańska falę wywołała roleta VMZ Solar do okien pionowych.

Produkty FAKRO są nowością na meksykańskim rynku. Przyciągnęły uwagę dystrybutorów materiałów budowlanych, firm deweloperskich, architektów oraz studentów. Zdarzało się, że nasze okno do dachów płaskich DXW inspirowało odwiedzających do pokazania nam gotowych projektów swoich domów. To wywoływało rozmowy pełne inspiracji, a jednocześnie było okazją do poznania zalet naszego produktu. W całej imprezie wzięło udział ok. 6 000 osób. Nasze stoisko odwiedziła także Pani Beata Wojna, ambasador RP w Meksyku – podsumowuje meksykańskie targi Rafał Rynduch - manager exportu firmy FAKRO.

W Ameryce Północnej światowy wicelider w produkcji okien dachowych i schodów do poddaszy – FAKRO – obecny jest już od wielu lat. Zarówno w Kanadzie jak i USA dostępna jest cała oferta produktów firmy, również tych specjalnie zaprojektowanych, aby dopasować się do specyfiki rynków. Dotychczas produkty FAKRO, które dostępne są w ponad 50 krajach świata nie były jednak oferowane na rynku meksykańskim. Zainteresowanie, jakim cieszyły się produkty FAKRO podczas Targów EXPO CIHAC pozwala sądzić, że okna dachowe i pozostałe produkty FAKRO zostaną zamontowane w niejednym meksykańskim domu.