Udostępnij

FAKRO na MŚMD 2016 – dzień 2

W drugim dniu Mistrzostw Świata Młodych Dekarzy w Warszawie zawodnicy zmierzyli się ze sobą w kolejnych konkurencjach. Duch sportowej rywalizacji towarzyszył im od samego rana. Nie zabrakło także licznej grupy kibiców, wśród nich znalazła się także ekipa wsparcia z FAKRO wraz z jej sympatykami i partnerami.

FAKRO współpracuje z dekarzami od bardzo dawna. Wiedza i doświadczenie dekarzy pozwala nam nieprzerwanie rozwijać nasze produkty. Dlatego też nie mogło mogło zabraknąć nas na tym wielkim, dekarskim święcie, jakim są Mistrzostwa – skomentował Sławomir Gawlik, dyrektor marketingu Grupy FAKRO podczas rozmowy z Filipem Chajzerem, prowadzącym imprezę.

Dekarze oraz uczniowie ze szkół o profilu dekarskim tłumnie odwiedzali stoisko FAKRO. Ci pierwsi wzięli także udział w „Dekarskich rozgrywkach w piłkarzyki”, najlepsi gracze zostali nagrodzeni voucherem na mecz Polska – Rumunia, który odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie, w czerwcu 2017 roku.

Stoisko FAKRO odwiedził także Łukasz Staniszewski, Mistrz Świata Młodych Dekarzy z 2006 roku, w kategorii dachy strome.

W ciągu dnia odwiedzający stoisko FAKRO goście mogli wykonać i wywołać na miejscu pamiątkowe zdjęcie. Mamy nadzieję, że zabiorą je do domu i z radością będą wspominać wydarzenie, tak mocno wpisane w tradycję firmy FAKRO.