Udostępnij

FAKRO na Mistrzostwach Europy

Od wielu lat FAKRO wspiera piłkarską reprezentacją Polski, dlatego też nie mogło zabraknąć przedstawicieli naszej firmy na obecnie trwających Mistrzostwach Europy we Francji.

Nasi pracownicy i partnerzy z wielkim zaangażowaniem kibicują polskim piłkarzom. Dopingowali ich podczas dotychczas rozegranych meczów z Irlandią, Niemcami i Ukrainą. Za ich pośrednictwem mogliśmy na bieżąco śledzić na naszym fanpage’u moc przeżywanych, sportowych emocji, którymi zagrzewali nasz zespół do walki i strzelania goli!

Biało-Czerwonym gratulujemy sukcesów i życzymy dalszych! Jesteśmy z Wami! Tymczasem, zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z poszczególnych spotkań.

 

Polska - Ukraina

Polska - Niemcy

Polska - Irlandia Północna

Zapraszamy również do udziału w konkursie na fanpage'u FAKRO Polska, w którym wygrać można m.in piłkę z autografem trenera Polskiej Reprezentacji w piłce nożnej - Adama Nawałki.

FAKRO na Mistrzostwach Europy - FAKRO

Pokaż jak kibicujesz piłkarzom Polskiej Reprezentacji - Wymyśl i napisz w komentarzu pod postem konkursowym Okrzyk Kibica, zagrzewającego naszą reprezentację do boju.

Do wygrania 15 zestawów kibica: piłka, szalik i plecak, w tym dla najlepszych - 5 zestawów zawierających piłkę z autografem trenera Nawałki.