Aktualności - FAKRO

Aktualności

Poznajcie naszą Ambasadorkę Arletę
2018-02-14

Przedstawiamy Wam Arletę Bieniek – studentkę Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
więcej

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA
2018-02-08

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA już za nami. To były dla nas intensywne dni targowe, w których wspierała nas Judyta Homoncik, Ambasadorka z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.
więcej

Poznajcie naszą Ambasadorkę Judytę
2018-01-25

Judyta Homoncik jest studentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Nasza Judyta jest zawsze uśmiechnięta i ma głowę pełną pomysłów.
więcej

Wywiad z Ambasadorką Marki FAKRO na UEKu
2018-01-19

Podczas wizyty Koła Naukowego Opakowalnictwa Towarów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie mieliśmy okazję porozmawiać z inicjatorką spotkania Arletą Bieniek, która jest Ambasadorem Marki FAKRO i jednocześnie studentem Uniwersytetu Ekonomicznego.
więcej

Studenci UEKu w FAKRO
2017-11-23

W piątek 17 listopada br. siedzibę FAKRO odwiedziło jedenastu członków Koła Naukowego Opakowalnictwa Towarów z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
więcej

Start programu Ambasador Marki FAKRO - student
2017-10-23

W poniedziałek, 23.10.2017 r. w Krakowie, odbyło się pierwsze spotkanie ze studenckimi Ambasadorami Marki FAKRO. Wydarzenie było okazją do zaplanowania działań i omówienia promocji naszej firmy w środowisku akademickim.
więcej

Podsumowanie praktyk studenckich w FAKRO
2017-09-26

25 września br. siedzibę FAKRO odwiedziło kilkunastu młodych ludzi, którzy w ramach tegorocznych praktyk i staży studenckich mieli okazję poznać specyfikę pracy w naszej firmie oraz wdrożyć się do pracy w różnych działach.
więcej