Wypróbuj markizę za darmo!

Najlepsza alternatywa dla klimatyzacji – markiza FAKRO

Tegoroczna wiosna niesie za sobą szereg przygotowań przed nadchodzącymi upałami. Podczas gorących dni do wnętrza napływa promieniowanie słoneczne, które może spowodować znaczne podwyższenie temperatury nie tylko na poddaszu, lecz w całym budynku. Najlepszym rozwiązaniem aby móc zrelaksować się w chłodnym pomieszczeniu, gdy na zewnątrz panuje upał, są akcesoria zewnętrzne, które zapewniają optymalną ochronę przed nagrzaniem.

Każdy klient, który zdecyduje się na zakup ręcznej markizy AMZ do okna dachowego w okresie promocyjnym, ma możliwość jej testowania aż przez 3 miesiące.

Czas trwania sprzedaży promocyjnej 3-04 do 31-08-2017r.

Jak skorzystać z programu?

  1. Należy zakupić min. jedną sztukę markizy zewnętrznej typu: AMZ088, AMZ089, AMZ090, AMZ091, AMZ092, AMZ093, AMZ094, AMZ097 (również wersja New Line) i zachować dowód zakupu. Markizę można kupić w autoryzowanym punkcie handlowym lub w sklepie internetowym FAKRO w preferowanym standardowym rozmiarze.
  2. W ciągu 14 dni od dokonania zakupu markizy należy dokonać rejestracji na stronie www.fakro.pl – zakładka „Wypróbuj Markizę za darmo” 2017r.
  3. Zamontowaną markizę klient testuje przez min. 2 miesiące od dnia jej zakupu.
  4. Po upływie 2 miesięcy, lecz nie później niż do 3 miesięcy od daty zakupu, można zwrócić markizę do autoryzowanego punktu handlowego, w którym została kupiona, lub jeśli zakup odbywał się przez internet, można odesłać bezpośrednio do firmy FAKRO.
  5. Do zwracanych markiz konieczne jest dołączenie dowodu zakupu oraz formularza zgłoszeniowego. Można dokonać zwrotu max 5 szt produktu promocyjnego.

Chrońmy nasze poddasza przed nagrzaniem!

Zapraszamy do udziału w programie. 

 Pobierz

 Regulamin

 Kontakt

tel. +18 444 0 342

email: promocja@fakro.pl

 

Formularz zgłoszeniowy

Zgodnie z art 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U.2016.922 z dnia 2016.06.28), informujemy, że:

  • administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka FAKRO sp. z o.o. z siedzibą w Nowy Sączu (33-300), ul. Węgierska 144 a,
  • Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu udziału w programie “Wypróbuj markizę za darmo” 2017 r. oraz do celów, na które została wyrażona akceptacja,
  • posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawienia i usunięcia,
  • podanie spółce FAKRO sp. z o.o. danych osobowych jest dobrowolne, jednak bez ich udostępnienia nie będą mogli Państwo brać udziału w promocji.

* Wymagane