Udekoruj swoje poddasze roletą w ciepłym letnim kolorze! - FAKRO

Udekoruj swoje poddasze roletą w ciepłym letnim kolorze!

Okna dachowe to optymalne rozwiązania stosowane w nowoczesnym budownictwie. W zależności od rodzaju poddasza i preferencji klienta, można dobrać odpowiedni typ okna dachowego.

Poznaj nasze promocyjne, drewniano-aluminiowe okna dachowe!

Superenergooszczędne okna obrotowe FTT U6, FTT U8 Thermo, przeznaczone są do budynków, w których szczególny nacisk położony jest na oszczędność energii – budynki energooszczędne i pasywne.

Uchylno – obrotowe FPP, okno nowej generacji, posiadające dwie oddzielne od siebie funkcje otwierania skrzydła: uchylną oraz obrotową.

Obrotowe FTP-V, FTP z pakietem szybowym U5, okno obrotowe z superenergooszczędnym dwukomorowym pakietem szybowym.

Tylko teraz dokonując zakupu okien objętych promocją, możesz nabyć roletę ARS w cenie 1,23 zł!

Roleta wewnętrzna ARS 002 redukuje dopływ światła, stanowiąc jednocześnie dodatkową dekorację wnętrza. Wyposażona jest w estetyczną listwę aluminiową kryjącą wałek rolety. Trzy pary zaczepów umieszczonych na skrzydle okna umożliwiają ustawienie rolety w różnych pozycjach. 

Zasady promocji:

  1. Kup okno dachowe drewniano - aluminiowe w okresie od 19.06 do 31.10.2017 r. w punkcie handlowym na terenie całego kraju, typu:
    - FTT U6, FTT U8 Thermo, FPP-V preSelect, FTP- V; FTP z pakietem szybowym U5,
    lub wymienione w kolorze białym.
  2. Do dnia 31.10 dokonaj zgłoszenia na poniższym formularzu zgłoszeniowym, dołączając dowód zakupu FV 23% lub 8%*
  3. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia do zakupionego okna promocyjnego nabywasz roletę wewnętrzną ARS w cenie 1,23 zł. Rolety zostaną wysłane na adres podany w formularzu zgłoszeniowym. Maksymalnie możesz nabyć 5 szt rolet w cenie promocyjnej.

* W przypadku FV 8%, na której nie ma sprecyzowanych ilości, do zgłoszenia należy dołączyć Protokół Odbioru Towaru/Usługi.

Szczegóły promocji w Regulaminie. 

 Pobierz

 Regulamin

 Kontakt

tel. +18 444 0 342

email: promocja@fakro.pl