FAKRO z Reprezentacją Polski - FAKRO

Reprezentujemy Polskę, kibicujmy razem!

Współpraca FAKRO z Reprezentacją Polski w Piłce Nożnej rozpoczęła się dokładnie 17 listopada 2004 roku. Jak wspomina Janusz Komurkiewicz, członek zarządu FAKRO – Wykupiliśmy wówczas „na próbę” pakiet reklamowy polegający na umieszczenie naszego logo na bandzie stadionu Stade de France - Saint-Denis w Paryżu, gdzie rozegrano towarzyski mecz Polska-Francja. W meczu zremisowaliśmy (0:0), co było dużym sukcesem Biało-Czerwonych. Piłkarze Pawła Janasa włożyli w ten mecz wiele serca, wykazując się jednocześnie duchem walki. Wielokrotnie konstruowali akcje i zagrażali bramce przeciwnika.

Okazało się, że reklama została bardzo dobrze przyjęta i szeroko komentowana przez klientów oraz partnerów biznesowych FAKRO. Spowodowało to podjęcie decyzji o zastaniu Oficjalnym Partnerem Reprezentacji.

Sponsorowanie drużyny narodowej sprzyja kojarzeniu marki FAKRO z wolą zwycięstwa, rywalizacją, dynamiką i zdrowiem. FAKRO wybiera prestiżowe działania rangi międzynarodowej, które są odpowiednie do międzynarodowych działań eksportowych. Nasi piłkarze nie zawsze święcili triumfy, jednak FAKRO jest z nimi bez względu na odnoszone sukcesy.

W miarę możliwości Zespół FAKRO uczestniczy w meczach polskiej drużyny piłkarskiej. Także podczas nich reprezentanci firmy spotykają się z partnerami biznesowymi, to buduje partnerskie i tak ważne we współpracy relacje. Jeżeli nasza reprezentacja wygrywa to wszyscy mamy satysfakcję, natomiast jeżeli wygrywają polskie firmy na globalnym rynku, konkurując z firmami zagranicznymi, to oprócz satysfakcji rośnie również nasza zamożność – podsumowuje Janusz Komurkiewicz.

Informacje prasowe

FAKRO Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski do 2020 roku
2017-10-11

9 października br. firma FAKRO i Polski Związek Piłki Nożnej przedłużyli umowę sponsorską. Nowa umowa na mocy której FAKRO nadal będzie Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski oraz Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski U-21 będzie obowiązywała od 1 sierpnia 2018 roku do 31 lipca 2020. Umowa została podpisana podczas konferencji „FAKRO, PZPN – wspólna droga do sukcesu” zorganizowanej przez firmę FAKRO.

więcej

Konferencja „FAKRO, PZPN - wspólna droga do sukcesu”
2017-10-06

Drodzy Państwo – kibice Polskiej Reprezentacji w piłce nożnej,

bądźcie z nami w centrum niezapomnianych wydarzeń. Zapraszamy w drogę do sukcesu.

Kiedy opadną emocje po meczu Polski z Czarnogórą, zachęcamy do obejrzenia - na fanpage'u FAKRO na Facebooku - transmisji na żywo z konferencji  „FAKRO, PZPN - wspólna droga do sukcesu”.

Start: 10 października, godz. 10.00

więcej

Dziękujemy naszej Reprezentacji!
2016-07-06

Mimo tego iż przygoda naszej reprezentacji na tym turnieju dobiegła już końca, z radością będziemy wspominać wszystkie wspaniałe momenty, piękne gole i piłkarskie emocje na najlepszym poziomie. Mamy drużynę, z której możemy być dumni. Biało-Czerwonym jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nadchodzących wydarzeniach piłkarskich, w których na pewno nie zabraknie również wsparcia FAKRO. 

więcej

FAKRO na Mistrzostwach Europy
2016-06-22

Od wielu lat FAKRO wspiera piłkarską reprezentacją Polski, dlatego też nie mogło zabraknąć przedstawicieli naszej firmy na obecnie trwających Mistrzostwach Europy we Francji.

więcej

Radość ze zwycięstwa - Jedziemy do Francji !!!
2015-10-13

O awansie polskiej drużyny do finałów mistrzostw Europy, sponsoringu sportowym oraz planach rozwoju firmy FAKRO rozmawiano także podczas zorganizowanego przez producenta okien dachowych, śniadania prasowego, które odbyło się w restauracji AleGloria w Warszawie.
więcej

Konferencja Reprezentujemy Polskę
2014-10-09

Podczas konferencji prasowej „Reprezentujemy Polskę – Kibicujmy Razem” firmę FAKRO reprezentował Janusz Komurkiewicz, Dyrektor Marketingu i Członek Zarządu tej firmy. Poświęcona tematom sponsoringu i planom piłkarskiej drużyny narodowej konferencja, odbyła się 2 października w Hotelu Polonia Palace w Warszawie, na kilka dni przed meczem polskiej reprezentacji piłki nożnej z Niemcami.

więcej

FAKRO Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski
2014-08-25

Firma FAKRO po raz kolejny podjęła współpracę z drużyna narodową, kontynuując rozpoczęte już 10 lat temu wspólne działania. Na mocy podpisanej w sierpniu umowy została Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej.
więcej

Firma FAKRO sponsor narodowej drużyny gościła trenera Adama Nawałkę
2014-02-17

Adam Nawałka, trener piłkarskiej reprezentacji Polski, gościł u sponsora narodowej drużyny - w firmie FAKRO. Wizyta miała charakter szczególny zarówno dla znanego sportowca, jak i dla gospodarzy.

więcej